Mokymai

Finansinės apskaitos neformalaus suaugusiųjų švietimo programa

Untitled-1

100% Užimtumo Tarnybos finansavimas

Kursų trukmė: 248 valandos

Programos valstybinis kodas: 223002836

Kaina 2380,8 eurų

Dalyvauti gali nedirbantys asmenys nuo 18 metų

Mokymų vieta: Marijampolės profesinio rengimo centras, Kauno g. 117, Marijampolė.

Programos išskirtinumai

Programą ruošė ilgametę patirtį finansinėje apskaitoje turinčios lektorės, kurios išmano šiandieninius poreikius.

Susisteminta mokymų medžiaga, užtikrins, jog per trumpesnį laikotarpį įgysite kompetencijas tik tas, kurios yra būtinos.

Apskaitos tvarkymas specializuota apskaitos programa debesyse.

 

Dalyvavimas mokymuose nereikalauja specialių žinių turėjimo. Jie bus įgyjami mokymų metu.

Teorinių žinių pritaikymas praktikoje.

Į mokymus įtrauktas MS Excel programos įgūdžių tobulinamas ir naujų žinių gavimas.

Pradėk sėkmingą apskaitininko karjerą!

Inspira Life kursų dalyvių atsiliepimai

Renata Buragienė

Renata Buragienė

Kursų medžiaga pateikta žemiškai - aiškiai ir suprantamai, temos aktualios, sprendžiamos konkrečios situacijos pagal tos dienos poreikį. Šiltas ir betarpiškas lektorės santykis su kursų dalyviais paliko geriausius prisiminimus. Manau, kad šie apibūdinimai ir lemia kokybę. Mielai dalyvaučiau dar!

Renata Matukynaitė

Renata Matukynaitė

Tai buvo informatyvūs, produktyvūs, efektyvūs  mokymai, skatinantys tobulėti tiek profesiškai, tiek asmeniškai. Diskutavome, dalinomės patirtimi bei naujomis idėjomis, gavome  puikią galimybę pasisemti naujos informacijos, išmokti naujų metodų, įgyti praktinio patyrimo, kuris padės pasiekti aukštesnių rezultatų profesinėje veikloje.

Vaida

Vaida Petruškevičienė

Kursai labai patiko savo gausa ir įvairove, davė daug naudos ieškantis darbo, nes po daug metų emigracijoje daug kas pasikeitė darbo rinkoje. Taip pat labai žavėjo mokymus vedantys, daug patirties turintys lektoriai. Kiekvienas lektorius mokėjo pritraukti, sudominti, įsiklausyti. Tai tikrai nebuvo tik "sausa teorija".

Agnė P

Agnė Pajaujienė

Teikia išsamų supratimą apie finansinės apskaitos principus, metodus ir praktikas. Kas norėtų patobulinti ar atnaujinti savo žinias apie apskaitą, rekomenduočiau lankyti šiuos kursus. Labai gera dėstytoja viską nuosekliai ir aiškiai išaiškina, praktinių užduočių labai daug sprendėm, tikrai buvo dar ko pasimokinti. Ateityje net nedvejojus eičiau į apskaitos tobulinimosi kursus.

Po mokymų žinosite ir gebėsite tvarkyti

 • Turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų esmė
 • Dvejybinio įrašo esmė
 • Apskaitos dokumentai ir registrai
 • Apskaitos proceso užbaigimas
 • Įmonės apskaitos politikos formavimas
 • Ilgalaikio turto apskaita
 • Trumpalaikio turto apskaita
 • Nuosavo apskaita
 • Įsipareigojimų apskaita
 • Pajamų ir sąnaudų apskaita
 • Finansinių ataskaitų rinkinys
 • MS Excel pagrindai

Pagrindinė dėstytojų komanda

WEB_BNI-Suduva-portretai-foto-mfoto_BNI-Suduva-portretai-foto-mfoto_MEI_2130-Edit

Birutė Petrošienė

Pirmoji į kurią regiono darbdaviai kreipiasi, ieškodami finansinės apskaitos specialistų. Nuo 2001 metų kaupia savo kaip dėstytojos patirtį, dalyvauja tarptautinėse konferencijose, papildomai dėsto kursus ir konsultuoja jau dirbančius apskaitos specialistus. Nuolat tobulina savo kompetencijas ir profesines žinia, rengia mokslinius straipsnius publikacijai, stažuojasi užsienyje. Birutė užtikrina, jog teorinės žinios būtų pritaikytos praktikoje, išmoko ieškoti informacijos, jog studentas po sėkmingos programos baigimo gebėtų ir pats susirasti kintančius įstatymus bei juos pritaikytų praktikoje.

363859549_661568088979283_8261505607732336802_n

Aušra Gabrevičienė

Aušra dėstytojavimu mėgaujasi nuo 2022 metų. Taip pat aktyviai dalyvauja tarptautinėse stažuotėse, rengia mokslines publikacijas. Aktyviai kelia savo kompetencijas profesinėje srityje. Visas dėstomas žinias pritaiko praktikoje pati ir tą patį išmoko daryti kursų studentus.

301893249_5304478462955284_2164157314922266635_n

Zita Siaurusevičienė

Verslininkė, finansų strategė, mokesčių ekspertė. 8 metų patirtis dirbant buhalterinį darbą ir formuojant, ugdant savo buhalterių komandą. Finansinės apskaitos labirintus įveikti mokėsi iš Birutės ir Aušros. Praktikė, kuri užtikrins, jog darbas su apskaitos programa būtų vieni juokai, o MS Excel įgūdžiai paverstų jus geidžiamiausiu specialistu.

Pradėk sėkmingą apskaitininko karjerą!

Inspira life logo-baltasPNG

Inspira Life atstovai patars ir parodys kaip valdyti savo asmeninį biudžetą ir užsitikrinti finansiškai stabilesnę ateitį. Suteiks būtinų finansinio raštingumo žinių, kurios tikrai palengvins kiekvieno finansinius sprendimus.